T6 Power - Provizní systém

Staňte se naším partnerem – vydělávejte s námi

Vlastníte webové stránky, nebo nějaký volný reklamní prostor? Chcete získávat pasivní příjem? Zde je řešení! Vydělávejte s námi, staňte se naším partnerem a získávejte provize z objednávek na našem e-shopu.

Právě probíhá kampaň zaměřená na e-shop Batteryshop.cz. Propagujte tento e-shop a získejte tak 10% z částky každé objednávky kterou doporučíte! (POZOR provize je počítána z částky bez DPH a dopravného)

Není nic jednoduššího, než napsat pár řádků o Batteryshop.cz (případně o konkrétním produktu), připojit Váš partnerský odkaz a pak už jen získávat provize za každého Vašeho návštěvníka, který nakoupí na e-shopu Batteryshop.cz.

Propagované portály

V současné době v našem partnerském programu probíhá kampaň zaměřená na e-shop Batteryshop.cz dodávající baterie do notebooků, baterie do videokamer a digitálních fotoaparátů a nabíječek značky T6 power. Dále e-shop nabízí napájecí adaptéry a nabíjecí baterie AA a AAA značky iGo.

Jak provizní systém funguje?

Krok první - Registrace

Pro zapojení do našeho provizního systému je nutná registrace. Po odeslání Vaší registrace naši administrátoři Vaši registraci potvrdí, a následně získáte přístupové údaje. Jejich prostřednictvím se pak můžete přihlásit do svého účtu. Po přihlášení doporučujeme změnit si heslo k Vašemu účtu. Po schválení Vaší registrace budete automaticky přihlášen do kampaně. V kampani naleznete bannery a textové odkazy, které můžete umístit na své webové stránky.

Krok druhý - Provize

Každý banner a textový odkaz obsahuje v URL adrese unikátní sledovací parametry, které jsou jedinečným identifikátorem pro každého partnera a umožňují přiřazení provize správnému partnerovi. Jednoduše tak poznáme odkud návštěvník, který na e-shopu nakoupil, přišel a komu náleží provize za jeho nákup. Získaná provize je pak připsána na váš účet v našem provizním systému.

Krok třetí – Výplata provize

Provize jsou vypláceny nejdříve po dosažení minimální částky, tedy 1000 Kč. Provize nejsou ovšem vypláceny automaticky, je nutné požádat o jejich vyplacení. Postup jak požádat o vyplacení provize je součástí nápovědy našeho provizního systému. Výplata probíhá formou vystavení faktury. Po odeslání platby Vám je odpovídající částka stržena z Vašeho partnerského účtu. Výplata provize v našem partnerském programu probíhá pouze prostřednictvím bankovního převodu.

Co musím udělat, abych se stal partnerem?

Aby mohla začít naše spolupráce, jsou potřeba maximálně 2 minuty Vašeho času. Vyplňte registrační formulář a odešlete jej. Po té Vaši registraci schválí naši administrátoři a můžete začít vydělávat!

» klikněte zde pro registraci